Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nás

Očkování osob s chronickým onemocněním

23.3.2021

od 24. 3. 2021

👉 Váš ošetřující lékař posoudí Váš zdravotní stav, a pokud žijete s onemocněním, které se pojí s vysokým rizikem těžkého průběhu covid-19, poskytne Vám unikátní kód, pomocí něhož se můžete přihlásit k očkování proti covid-19 na stránce https://crs.mzcr.cz. Tam naleznete též informace k procesu registrace a rezervace.
👉 V přihlašovacím formuláři zaškrtnete políčko „osoba s chronickým onemocněním“ a vyberete si preferované očkovací místo. Prosíme, pokud můžete, zvolte očkovací místo doporučené Vaším lékařem.
👉 Kód má omezenou platnost, a to do 30. dubna 2021.
👉 Na očkovací místo si prosím přineste Váš průkaz totožnosti a lékařskou zprávu potvrzující Vás zdravotní stav. Lékařskou zprávu nemusíte mít vystavenou nově, postačí ta z poslední návštěvy. Bez této zprávy Vám v očkovacím místě nebude očkování umožněno.
👉 Kód je určen pouze Vám, nepředávejte ho ani nesdělujte jakékoli jiné osobě. Neoprávněné nakládání s kódem, včetně jeho zveřejnění či poskytnutí neoprávněné osobě, může být postiženo podle zákona.
👉 Díky umožnění přednostního očkování zranitelných osob napomůžeme nejen jejich efektivní ochraně, ale též stabilizaci poskytování zdravotních služeb v ČR.
Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: